Kariéra

U nás ve firmě se potkávají otec se synem i manželské páry. Přes 20 let zaměstnáváme celé rodiny. Výroba kamen není o sazích a popelu. Najdete u nás moderní obráběcí stroje, konstrukci s 3D modelací, vlastní zkušebnu i roboty pro automatické sváření. Ale především šikovné lidi.

Dveře máme otevřené a o problémech se nebojíme mluvit. Hrajeme fér, to samé čekáme od vás.
Chceme, aby naše kamna dělala lidem radost a přinášela jim PRIMA CHVÍLE, proto potřebujeme přesnost a cit pro detail. Nabízíme jistou práci a férové mzdové ohodnocení, které uvádíme u každé vypsané pozice.

Vyplňte formulář pošlete životopis, zavolejte, nebo se u nás zastavte.
Těším se na vás.

Michaela Cintlová
HR manager
E: michaela.cintlova‌‌M‌‌haassohn.com
M: 602 349 859

Více

Aktuálně volné pracovní pozice

Svářeč

Všichni v Haasu se podílíme na vzniku chytrého designu vytápění, každý svým dílem specializace. Naše kamna pak přináší Prima chvíle našim zákazníkům. Jsme součástí mezinárodní skupiny HAAS+SOHN. Pro posílení týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici: Svářeč

Co Vás čeká

  • ruční svařování kovu
  • svařování dílů dle výkresové dokumentace
  • plnění práce v úkole
  • práce ve dvousměnném provozu

Co od Vás požadujeme

  • SOU technického směru nebo praxe v oboru
  • manuální zručnost
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • pečlivost, přesnost a zodpovědnost
  • platný svářečský průkaz ZK 135 1.1
  • jednoduchá obsluha PC

Co Vás bude zajímat

  • hledáme lidi nastálo, nejedná se o sezónní práci
  • nováčkům se věnujeme a zaškolíme je
  • u nás máte prémie za výkon, stabilizační příspěvek a další příplatky
  • zaměstnancům dotujeme jídlo v kantýně
  • máte 25 dní dovolené

Typ pracovního poměru

  • HPP

Termín nástupu

  • ihned

Výdělek

  • práce v úkole, mzda je závislá na výkonu. Můžete si vydělat od 23.000 Kč měsíčně a více

Místo výkonu

  • Jiřetín pod Jedlovou
zobrazit nabídku
ico-circle-down

Formulář pro zájemce o pracovní místo