Funkce WLAN

Peletová kamna s WLAN modulem – nová generace topení

S ovládáním kamen firmy HAAS+SOHN máte svoje peletová kamna stále „v ruce“ a topíte flexibilně a pohodlně.

Chcete svůj domov během přechodné doby vytápět po hodinách a šetřit náklady na topení? Chcete zapnout kamna z kanceláře, aby Vás přivítal příjemně vytopený domov? Máte rekreační objekt, který chcete předem na dálku vytopit, abyste hosty přivítali v příjemně vyhřátém prostředí? Nebo chcete v chladných dnech, když jste déle na cestách, zatopit pro svého psa nebo kočku?

Multifunkčním WLAN modulem od HAAS+SOHN vybavíte Vaše peletová kamna a užíváte si 2 druhy dálkového ovládání. Buď ovládáte Vaše peletová kamna prostřednictvím  smartphone přes funkci „Local“, tj. v a kolem Vašeho domova, nebo „Global“, tj. odkudkoliv z celého světa. Modul nepotřebuje žádné dodatečné síťové připojení. Jednoduše napojit na peletová kamna a hotovo!

Tak jednoduše a pohodlně se HAAS+SOHN stará o Vaše

 modemprima-chvile1

Nemáte doma žádnou vlastní síť WLAN? Žádný problém – potom ji pro Vás vytvoříme. V tomto případě modul WLAN vytváří pomocí integrovaného rozhraní vlastní síť HAAS+SOHN.

 

WLAN Local: Funkce WLAN Local je dálkové ovládání peletových kamen v domě a kolem něj. Peletová kamna ovládáte pohodlně v celém domě pomocí svého smartphonu.

WLAN Global: Pomocí funkce WLAN Global* ovládáte peletová kamna smartphonem zcela nezávisle na místě, kde se nacházíte. Ať jste právě kdekoli, v kanceláři nebo na dovolené, s funkcí WLAN Global můžete vždy regulovat teplo ve svém domově. Tím dosáhnete nezávislosti.

Předpokladem pro funkci WLAN Global je přístup k internetu v domácí síti. Pomocí funkce WLAN Global využijete i výhody funkce WLAN Local.

screenshot-wlan-global-stadt 

Šíře funkcí dálkového ovládání peletových kamen závisí na konkrétním modelu. WLAN Local je součástí všech aktuálně nabízených modelů peletových kamen. Funkce WLAN Global k dálkovému ovládání je součástí všech modelů peletových kamen série HSP 6, HSP 7 a HSP 8.

 

Aplikace HAAS+SOHN

Prostě zdarma stáhnout aplikaci a jde se na to! Kompletní ovládání Vašich peletových kamen je možno pohodlně a jednoduše s aplikací HAAS+SOHN.

  • Jednoduché nastavení týdenního programu přes chytrý telefon
  • S aplikací se může až 5 členů rodiny připojit s jedněmi či více peletovými kamny a najednou ovládat až 5 peletových kame
  • Push-oznámení – prostřednictvím aplikace s Vámi komunikují Vaše peletová kamna, i když nejsou aktivní. Informují Vás o čištění a poruchách.
  • Zabezpečení přenosu dat přes SSL nabízí vše pro bezpečnou komunikaci

screens_app_arrangiert

Ovládání kamen pro celou rodinu – nezávisle místnost po místnosti

Poprvé regulujete teplotu více peletových kamen firmy HAAS+SOHN současně. Pomocí aplikace se může až pět členů rodiny spojit s jedněmi nebo více peletovými kamny a ovládat až patery kamna současně. Pomocí funkce WLAN Local ovládá celá rodina jedny nebo více peletových kamen ve vlastním domě.

Pomocí funkce WLAN Global ovládáte navíc také peletová kamna, která nejsou umístěna ve vlastním domě. Můžete například současně topit peletovými kamny v rekreačním objektu nebo v babiččině domě. Sdílejte výhody s celou rodinou a Váš domov se stane místem pohody.

Jednoduché týdenní programování přes smartphone

Můžete vždy zjistit aktuální pokojovou teplotu peletových kamen na svém smartphonu a nastavit novou teplotu.


S týdenním programem máte navíc možnost nastavit zcela jednoduše přes smartphone až tři doby zapnutí a vypnutí za den s volně volitelnou pokojovou teplotou.
Tak Váš domov vytápí peletová kamna automaticky.

Push informování pomocí App

Peletová kamna s Vámi komunikují pomocí aplikace HAAS+SOHN. I když není aplikace aktivní, pomocí funkce Push peletová kamna poskytují informace o čištění a závadách. Takže se nemusíte starat o nic jiného.

Chráněný přenos dat nabízí vše pro bezpečný domov

Jednotliví uživatelé jsou u peletových kamen všichni pohodlně spravováni. Data jsou chráněna pomocí kódování SSL jako u on-line bankovnictví a přitom zůstávají u Vás. Tak je Váš domov stále bezpečný, i když jste na cestách.

zamek


Díky firmě HAAS+SOHN topíte jednoduše a chytřeji

Pomocí aplikace topíte zodpovědně a efektivně řídíte pokojovou teplotu ve svém domově pro rovnoměrné teplo. Tak šetříte náklady na topení a chráníte nejen životní prostředí, ale také svoji peněženku.

Ovládání peletových kamen pomocí funkce aplikace

Kompletní komfort ovládání přes smartphone!

ohen

Jednoduše zdarma stáhnout aplikaci a spustit!
Celé ovládání peletových kamen je pohodlné a jednoduše možné pomocí aplikace HAAS+SOHN.

Novou generaci ovládání umožňuje provozní systém HS 5.0 vyvinutý firmou HAAS+SOHN. – „Made in Austria“

Bezplatné stahování aplikace na:

googleplay appstore

 

Od verze iOS 7 a Android 4.0 (viz typ přístroje). Vytvořeno jen pro smartphony.

  • Apple iPhone 4s, 5, 5S, 6, 6Plus od iOS 7
  • Google Nexus od Android V4.0
  • Sony Xperia Z od Android V4.0
  • Samsung Galaxy S2, S3, S3 mini, S4, S4 mini od Android V4.0
  • HTC One od Android V4.0
  • Motorola Moto G od Android V4.0